Kansan Sivistystyön Liitto KSL ry  ja KSL-opintokeskus
Lintulahdenkatu 10, 4. krs.
00500 Helsinki

Toimisto on avoinna arkisin kello 9–15.

Puhelinvaihde on avoinna arkisin kello 10–14:
040 197 4209

Käytäthän mahdollisuuksien mukaan henkilökunnan suoria numeroita! Vanhat 020-alkuiset numerot ovat poistuneet käytöstä.

Toimiston sähköposti: ksl@ksl.fi tai etunimi.sukunimi@ksl.fi

Ota yhteyttä!

HELSINKI


Anneliina Wevelsiep
Pääsihteeri ja opintojohtaja
050 590 0180
anneliina.wevelsiep@ksl.fi

Sebastian von Etter
Tietoturvapäällikkö
050 590 0719
sebastian.von.etter@ksl.fi

Eila Karjalainen
Taloussihteeri
040 197 3748
eila.karjalainen@ksl.fi

Anna Kirstinä
Kehityspäällikkö
050 306 6720
anna.kirstina@ksl.fi

Tiia Kontkanen
Kurssisihteeri
040 669 4663
tiia.kontkanen@ksl.fi

Jutta Lithovius
Kulttuurituottaja
040 030 8509
jutta.lithovius@ksl.fi

Tarja Muukkonen
Koulutuspäällikkö
050 594 2951
tarja.muukkonen@ksl.fi

Eeva Rapp
Toimisto- ja taloussihteeri
040 680 8436
eeva.rapp@ksl.fi

Krissu Sirola-Korhonen
Koulutustuottaja
040 684 1313
krissu.sirola-korhonen@ksl.fi

Olli Sydänmaa
Monimediatuottaja
050 590 0716
olli.sydanmaa@ksl.fi

Salla Virtanen
Tiedottaja
040 674 9610
tiedottaja@ksl.fi


Outi Moilanen (perhevapaalla 1.8.2016–31.8.2017)
Tiedottaja

Niina Kari (perhevapaalla 16.1.–30.11.2017)
Kurssisihteeri

OULU


Tiina Huhtala
Koulutustuottaja
050 590 0709
tiina.huhtala@ksl.fi

Kansankatu 53, 3. krs
90100 Oulu
Näytä kartta

TAMPERE


Jukka Peltokoski
Koulutustuottaja, yhteiskunnallinen opetus
0400 265 919
jukka.peltokoski@ksl.fi

Näsilinnankatu 22 A 38
33210 Tampere
Näytä kartta